Z jakich części składa się samochód

0
821

Samochód to zbiór części, które współpracują ze sobą w celu osiągnięcia kontrolowanego ruchu.
Ziemia to zbiór bytów, które współpracują ze sobą, aby osiągnąć kontrolowane stworzenie.
Wszystkie części samochodu pełnią przydatną funkcję. Na przykład reflektory zapewniają oświetlenie podczas ciemnych przejść i chociaż znajdują się z tyłu, tylne światła, podnosząc tył, pełnią ważną funkcję bezpieczeństwa. Przepustnica zapewnia przyspieszenie, a hamulec hamuje ruch. Wszystkie te części współpracują ze sobą, dzięki czemu jazda samochodem jest bezpieczna i kontrolowana. Większość ludzi niechętnie prowadziłaby samochód bez hamulców, a ten bez przepustnicy donikąd. Bez świateł przednich nie widać, a bez świateł tylnych nie widać. Nawet drobne części, takie jak dywaniki i zagłówki, zwiększają bezpieczeństwo i komfort. Wytworzenie samochodu wymaga wielu części i wszystkie są ważne.
Wszystkie istoty na Ziemi pełnią przydatną funkcję. Na przykład jasne światła zapewniają nam wskazówki w ciemnych czasach, a te z tyłu paczki stanowią ważne przypomnienie o tym, skąd pochodzimy. Niektórzy przyspieszają nasz postęp, a inni pracują, by zahamować nasz ruch. Kreacja z samym przyspieszeniem staje się niekontrolowana, a przy samych hamulcach nigdzie się nie udaje. W równowadze osiąga się kontrolowane tworzenie. Awans wymaga wielu podmiotów odgrywających wiele ról, a wszystkie są ważne.
Wsiadając do samochodu, rzadko kwestionujesz którąkolwiek z części, chyba że brakuje ich lub działa nieprawidłowo. Kiedy działają jak jeden, rezultat jest płynny i piękny, zapewniając wygodną jazdę. Podobnie Ziemia stanowi zjednoczoną platformę dla nas wszystkich do odgrywania naszych ról. Żadne nie jest ważniejsze niż inne, ponieważ wszystkie są potrzebne. Zajmuje nas wszystkich i wszyscy służymy najlepiej, będąc częścią, którą mamy grać. Niektóre są reflektorami, a niektóre tylnymi światłami, niektóre są oświeconymi akceleratorami, a inne opóźniają ruch. Niektóre są ukryte przed wzrokiem, a inne są widoczne. Wszyscy musimy stworzyć; a kiedy to robimy, rezultat jest płynny i piękny, zapewniając pocieszającą podróż, w której wszyscy mogą się uczyć.
Nie troszczcie się o wojny i pogłoski o wojnach, o lekkich robotników lub ciemnych robotników, o to, kto jest w duchu, a kto wcielony. Wiedz w swoim sercu, że wszystkie pełnią przydatną funkcję, zapewniając kontrolę przeciwwagi. Wszystkie są mechanizmami bezpieczeństwa służącymi do odprowadzania niebezpiecznej energii w przypadku nadwyżki i impulsu w przypadku deficytu, a jednocześnie zapewniają spójne wskazówki dotyczące tego, dokąd zmierzamy. W ten sposób wszyscy razem wyruszamy w podróż, jako części stworzenia, jadąc bezpiecznie w kierunku nowego i jaśniejszego celu jako jednego pojazdu. Aby to zadziałało, musimy zająć się wszystkimi. Zachowaj spokój w sobie i wiedz, że podróż jest bezpieczna, a miejsce docelowe zapewnione. Następnie robimy to jako jeden. Realizacja wszystkich elementów zajmuje wszystko!

______________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.