Odcienie szyb samochodowych

0
599

Niezależnie od tego, czy podróżujesz w upale słońca, czy po prostu szukasz odrobiny prywatności, żaluzje samochodowe są rozwiązaniem twojego dylematu. Są dostępne w różnych materiałach, w tym w winylu, siatce, filtrach przeciwsłonecznych, nylonach i tekturze falistej. Są przeznaczone do szyb przednich, okien tylnych i bocznych.

Jeśli chcesz subtelnie wyglądającego odcienia, możesz wybrać zwykły kolor lub możesz kupić odcienie dzikie, z kolorowymi wzorami. Niektóre odcienie są bezpłatne, przyznawane kierowcom przez firmy, które chcą sprzedawać swoje produkty. Logo i komunikaty są drukowane w cieniu i wyświetlane po umieszczeniu na przedniej szybie pojazdu.

Przenośne i niedrogie osłony przeciwsłoneczne sprawdzają się w każdych warunkach jazdy, szczególnie gdy promienie słoneczne są najsilniejsze. Jeśli na Twoim miejscu parkingowym nie ma cienia, po prostu włóż zasłonę okna samochodu, a wrócisz do chłodnego, wygodnego samochodu bez konieczności oczekiwania na uruchomienie klimatyzacji. Doskonale sprawdzają się również jako zasłony szyb bocznych. Jeśli masz dziecko, te odcienie mają na celu zmniejszenie olśnienia, które świeci przez boczne okno, wpływając na widzenie twojego dziecka. Chociaż nie zapewnia ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym, zapewni cień i komfortową jazdę dla najmłodszych. Gdy osłony przeciwsłoneczne są na miejscu, kierowca nie napotka żadnych zniekształceń wzroku lub pogorszy widoczność podczas jazdy.

Rolety samochodowe są tanie, bardzo łatwe do spakowania i wydajne. Czasami na cieniach pojawiają się pęcherzyki powietrza i możesz się ich pozbyć, wyciskając je. Nie można również otwierać okien, gdy szyby samochodowe są na swoim miejscu. Aby umieścić cień na miejscu, wystarczy rozłożyć i przykleić go do powierzchni szkła. Nie musisz moczyć cienia ani okna. Aby usunąć cień, wystarczy go odkleić i zwinąć z powrotem.

______________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.