3 zalety prowadzenia myjni samochodowej tunelowej

0
352

Przepustowość idealnie sprawdzi się w centrach handlowych

Ruch wokół centrów handlowych jest spory. Klienci galerii chętnie załatwiają przy okazji zakupów także mycie samochodu. Sprawna myjnia, brak kolejki do mycia i niemal błyskawiczne czyszczenia pojazdu to coś, czym będą na pewno zainteresowani.

Myjnie tunelowe oferują doskonałą przepustowość. To zdecydowanie ich największa zaleta, dzięki której deklasują m.in. myjnie portalowe. Średni czas mycia w tego typu myjniach wynosi 7 minut, a klienci muszą czekać na swoją kolej. Do myjni tunelowych samochody wjeżdżają z kolei co 30 – 60 sekund, a zatem w bardzo krótkich odstępach czasowych. Łatwo policzyć, że jeśli przed standardową myjnią stoją 3 auta, poczekamy na swoją kolej ok. 20 minut. W przypadku myjni tunelowej – maksymalnie 3 minuty.

Najlepsze rozwiązania w tym zakresie, jak myjnie tunelowe prezentowane na https://www.istoserwis.pl/wyposazenie-myjni/tunelowe-myjnie-samochodowe/, to wydajność sięgająca nawet 100 – 120 samochodów na godzinę. W okresie przedświątecznym, a także w piątki i soboty, kiedy kierowcy są najbardziej zainteresowani myciem samochodu, taka wydajność to gwarancja konkretnych zysków.

Wyposażenie myjni jest dopasowane do jej lokalizacji oraz prognozowanego obciążenia pracą

Myjnie tunelowa to rozwiązanie zdecydowanie elastyczne. Łatwo bowiem indywidualnie skonfigurować jej wyposażenie, dopasowując m.in. do potrzeb klientów, lokalizacji, czy obciążenia pracą. Długość transportera, liczba szczotek i suszarek, moduły pielęgnacyjne – poszczególne konfiguracje myjni decydować będą o jej wydajności, a ta z kolei może zostać dopasowana do konkretnych warunków i prognoz dotyczących pracy.

W przypadku myjni tunelowych fantastyczna opcją jest możliwość doboru różnych funkcji dodatkowych, jak chociażby wstępny oprysk chemiczny, kolorowa pianę aktywną, polerowanie, czy dosuszanie przy pomocy pasków tekstylnych.

Jednostkowy koszt mycia jest najniższy w porównaniu do innych typów myjni

Myjnia tunelowa zapewnia sprawne i szybkie czyszczenie pojazdu, bez uszczerbku jednak na jakości i precyzji mycia. Efekty są tutaj porównywalne z myciem auta na myjni ręcznej, za to czas, jaki spędzimy na myjni będzie oczywiście zdecydowanie krótszy, jeśli zdecydujemy się na tunel. Jest to rozwiązanie pozwalające zminimalizować koszt zużycia energii, wody, czy detergentów. Ilość chemii niezbędnej do “zapianowania” jednego samochodu jest naprawdę niewielka, za to efekt mycia naprawdę dobry.

W myjni tunelowej umyjemy samochód osobowy oraz dostawczy o standardowych gabarytach. Tunele najczęściej przystosowane są do pojazdów o maksymalnej szerokości 2,35 m i wysokości 2,30 m.

______________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.